• Öğretmenlerimize Çağrı
  Kitap Talep Formu
  Saygıdeğer Öğretmenimiz,
   
  Sizler, çocuklarımızın eğitiminde ve ülkemize faydalı birer birey olarak  yetiştirilmesinde çok önemli bir misyona sahipsiniz. Çocuklarımızın çevreye ve doğaya saygılı insanlar olmaları için birçok çalışma yaptığınıza eminiz. Denizlerin tanınması ve korunması için de sizden desteklerinizi istiyoruz.
   
  Denizin Sırları projesi, denizlerimizi korumanın, onu çok iyi tanımaktan geçtiğine inanıyor. İnsanlar bildikleri şeyi sever ve sevdiğine saygı duyarak elinden kaybolmasın diye de korur. Denizlerimizi korumanın ilk basamağı da onu çok iyi tanımaktan geçer.
   
  Alptekin Baloğlu’nun “50 Soruda Denizin Sırları” kitabı, çocuklarımızın denizlerdeki yaşamı tanımaları ve sevmeleri amacıyla hazırlandı. Sizler bu kitapları ve kitaptaki bilgileri öğrencileriniz ile paylaşarak onların birer deniz sevdalısı olmasına yardımcı olacaksınız.
   
  Nasıl mı?
   
  - Bize hangi şehirde, hangi okulda olduğunuzu ve ulaşmayı düşündüğünüz öğrenci sayısını bildireceksiniz.
   
  - Sizden ve öğrencilerinizden hiç bir ücret istenmeden, tamamen bedelsiz olarak kargo ile bu sayıdaki kitapları sizin adınıza yollayacağız.
   
  - Kitaplar elinize geçtiğinde, öğrencilerinize bu kitapları vererek, derslerinize engel olmayacak şekilde, bu kitabı okumalarını sağlayacak ve kitap sonunda bulunan testleri çözdürerek denizlerin sırlarını öğrencilerinizle paylaşacak ve öğrenmelerini sağlayacaksınız.
   
  - Eğer bu süreci gösteren fotoğraf ve videolar çekerek, öğrencilerinizin yorum ve projeye olan ilgilerini bizlerle paylaşırsanız bu projeye gönül ve destek veren herkesin, hedeflerin yerine geldiğini görmeleri de sağlanacaktır.
   
  - Çevrenizdeki öğretmenlere de, projemize gönüllü destek vermeleri adına haberdar etmenizi de ayrıca rica ederiz. 
   
  Hedefimiz öncelikle denize sınırı olmayan illerdeki çocuklarımıza denizi tanıtabilmek, ve sonrasında da tüm ülkemizi kapsayan bir yapıya ulaşabilmek.
   
  “Denizin Sırları”nın çocuklarımıza tanıtılmasında göstereceğiniz destek ve yardımlar için şimdiden çok teşekkür ederiz.
   
  Saygılarımızla
   
  Alptekin Baloğlu
  İstatistikler
  Destekcilerimizin Hediye Ettiği Kitap Sayısı
  Öğrencilerimize Yollanan Kitap Sayısı
  Öğrencilerimizin Beklediği Kitap Sayısı
  E-Mail Listesi
  © Copyright 2014
  Ana Sayfa - Proje - Destekcilerimize Çağrı - Öğretmenlere Çağrı - Örenciye Çağrı - Sipariş Verin - Basından Haberler - İletişim