• Desteklerimize Çağrı
  Sevgili Deniz dostumuz,
   
  “Denizin Sırları” projesi sizin destekleriniz sayesinde çocuklarımızla ile buluşuyor. 
   
  Denizlerimizi korumanın, onu çok iyi tanımaktan geçtiğine inanıyoruz. İnsanlar bildikleri şeyi sever ve sevdiğine saygı duyarak elinden kaybolmasın diye de korur. Denizlerimizi korumanın ilk basamağı da onu çok iyi tanımaktan geçer. Alptekin Baloğlu’nun “50 Soruda Denizin Sırları” kitabı, çocuklarımızın denizlerdeki yaşamı tanımaları ve sevmeleri amacıyla hazırlandı.
   
  Kendinizin çocuğunuzla birlikte “Denizin Sırları”nı öğrenmek için satın alacağınız her kitap için, 2 kitabı da sizin adınıza denizi tanımak isteyen çocuklarımıza bedelsiz olarak yollayacağız. 
   
  1 adet “50 Soruda Denizin Sırları” kitabını 15 TL ye satın aldığınızda, 1 kitabı size yollayacağız ve 2 adet kitabı da öncelikle doğu illerimizdeki denizle tanışmamış çocuklarımıza yollayacağız.
   
  Bu projeye gönüllü destek veren öğretmenlerimizin bize bildirdikleri sayı kadar kitabı, destekçilerimiz adına bedelsiz olarak yollayacağız. Onlar da kitapları öğrencilerine dağıtacak ve kitabımızdaki bilgileri paylaşarak denizlerimizi tanımalarını sağlayacaklar. 
   
  Hedefimiz öncelikle doğu illerimiz ve sonrasında da tüm ülkemizi kaplayan bir yaygınlığa ulaşabilmek. Denizi daha iyi tanıyan, seven ve korumak isteyen bir toplum yaratabilmek.
   
  “50 Soruda Denizin Sırları” kitabını sadece projenin web sitesinden satın alabileceksiniz. Bu sitede hangi ilimize, hangi okullara kaç kitabın gönderildiğini ve kitapları alan çocuklarımızın sizlerle paylaştıklarını da site üzerinden takip edebileceksiniz.
   
  Desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyoruz, lütfen dostlarınızla da bu projeyi paylaşarak ortak hedefimiz olan çevreye duyarlı bir toplum olma hedefimize destek olunuz.
   
  Saygılarımızla
   
  Alptekin Baloğlu


  İstatistikler
  Destekcilerimizin Hediye Ettiği Kitap Sayısı
  Öğrencilerimize Yollanan Kitap Sayısı
  Öğrencilerimizin Beklediği Kitap Sayısı
  E-Mail Listesi
  © Copyright 2014
  Ana Sayfa - Proje - Destekcilerimize Çağrı - Öğretmenlere Çağrı - Örenciye Çağrı - Sipariş Verin - Basından Haberler - İletişim